Запоріжжя шукає супергероїв!

28 – 29 листопада 2015 року у центрі німецької культури «Sammelsurium» в Запоріжжі проходив конкурс комікс-супергероїв «Saporischja sucht Superhelden!» («Запоріжжя шукає супергероїв!). Захід відбувся за підтримки ЗОУНБ ім. Горького та Ґете-Інституту України. Учні 8-Б класу, під керівництвом вчителя Пігарєвої Ю.О., взяли у ньому участь: Ландар Ксенія, Риженко Аліна, Орлова Валерія, Петренко Катерина, Шевченко Вікторія та Стрюк Вікторія.

Метою конкурсу було зобразити свого героя або героїню та показати через малюнок ситуацію, чим і як він може врятувати наше місто. Також учасникам потрібно було коротко представити власні творіння німецькою мовою.

Вели конкурс мовний асистент Ґете-Інституту України Сюзанн Бішоф (Susann Bischof) та німецький художник Зьорен Тіман (Sören Tiemann) з Франкфурту на Одері. Організатори подарували учасникам неймовірно чудовий настрій. Усе проходило у ігровій та інтерактивній формі. Сюзанн також здивувала учнів смачним подарунком – власноруч зробленим пирогом з національної німецької кухні.

За участь у конкурсі наші дівчата отримали подарунки від  Ґете-Інституту України. З 2.12.2015 року протягом двох тижнів буде проводитися виставка конкурсних робіт у бібліотеці ім. Горького на 3-му поверсі у відділі іноземної літератури. Кожний зможе обрати найкращий, на власну думку, малюнок, віддавши свій голос. Також Ви можете підтримати наших учнів на сторінці центру у соціальній мережі http://vk.com/sammelsurium.

Від себе хочу додати, що такий захід – чудова альтернатива традиційному заняттю. Адже що може бути краще ніж живе спілкування з носієм мови, яку ти вивчаєш, у дружній, творчій атмосфері!