Підтримка талановитої молоді

16 березня 2021 року в ЗСШ № 40 відбулася зустріч учнів, авторів проєктів-переможців Конкурсу «Шкільний громадський бюджет м. Запоріжжя» з помічником міського голови, депутатом Запорізької міської ради, членом політичної партії «Партія Володимира Буряка «Єднання» Сергієм Володимировичем Ільченком.

Під час зустрічі учні обговорили з паном Сергієм проблеми, які виникали при розробці проєктів, поділились своїми ідеями та напрацюваннями, а також спробували знайти найефективніші шляхи впровадження власних проєктів.
В свою чергу Сергій Володимирович пообіцяв молодим лідерам моральну та фінансову підтримку для впровадження їх задумів в життя.

Старт Конкурсу «Шкільний Громадський Бюджет м. Запоріжжя»

10 лютого 2021 року стартує Конкурс «Шкільний Громадський Бюджет м. Запоріжжя», який реалізується Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Етапи Конкурсу:

• 10.02-17.02 – подача проєктів в Робочу групу;
  • 18.02-20.02 – перевірка проєктів Робочою групою;
  • 21.02-28.02 – презентація проєктів (рекламні ролики);
  • 01.03-10.03 - голосування (на сайті школи);
  • 11.03-14.03 - підведення підсумків;
  • 18.03 – нагородження переможців.

Всі автори проєктів отримають невеличкі подарунки від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Благодійна акція до Всесвітнього дня захисту домашніх тварин «Творити добро легко»

Люди дуже часто говорять про те, що потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим.  Посміхнутися комусь, простягти руку допомоги, просто сказати добре слово – це не важко, але так важливо для кожного, хто потребує підтримки. Особливо цінна наша допомога тим, хто сам не може про себе подбати, хто часто залежить від волі людини. Це – тварини.

Учнівське самоврядування ЗСШ № 40 в дії

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити не ординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.