Медична служба

Медична служба школи керується чинним законодавством України про охорону здоров'я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органов управління та закладів охорони здоров'я.

Основним обов'язком медичної служби є надання лікувально-профілактичної допомоги учням школи, як то: диспансерні огляди дітей, долікарняний етап проф.оглядів, спостереження за станом здоров'я хворих, які знаходяться на обліку в диспансерах; контроль за організацією харчування та дотримання санітарно-гігієничних умов навчання і виховання дітей.

Прищепа Галина Олексіївна - постійна медсестра, яка багато років сумлінно працює в нашій школі, надаючи медичну допомогу школярам. Лікаря тимчасово призначає заступник головного лікаря  КНП "ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5", він постійного в школі не чергує, а приходить на щеплення (за графіком) та у випадку карантину.

Медсестра Галина Олексіївна здійснює контроль за дотриманням Санітарного регламенту для закладів загалььної середньої освіти.

Графік роботи медичного пункту школи: з 8:00 до 15:40.

Моніторинг стану захворюваності учнів

Корисні підказки. Стоп, застуда!

Дізнайся, як влітку захиститись від застуди!

Здоровий спосіб життя. На варті здоров'я стоїть імунітет!

У дотепній, іронічній та легкій для запам’ятовування формі розглядаються «несерйозні» дитячі проблеми.

Діти вчаться ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати правильні рішення щодо ЗСЖ.