Нова українська школа

Електронні версії підручників для 5 класу НУШ, обрані для використання у нашій школі

БЕЗПЕЧНЕ ТА КОМФОРТНЕ СЕРЕДОВИЩЕ В ОСВІТНЬОМУ ЗАКЛАДІ

Реформування системи освіти неможливе без бюджетного фінансування. Бюджетні кошти сприяють створенню безпечного та комфортного середовища для учнів, їхніх батьків та працівників школи. Ремонт будівлі, благоустрій пришкільної території, закупівля навчального обладнання та посібників, оновлення інтер’єру у шкільних приміщеннях, придбання миючих та захисних засобів – ось можливості, які надає бюджетне фінансування школам.

За останні чотири роки за бюджетні кошти в ЗСШ № 40 було придбано та проведено ремонтних робіт на загальну суму: 1081258,74 грн., а саме:

Дата

Найменування робіт/ обладнання

СУБВЕНЦІЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ – РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ «СПРОМОЖНА ШКОЛА ДЛЯ КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ»

Для досягнення позитивних результатів навчання Нова Українська Школа потребує сучасного та інформативного оснащення, аби створити для школярів таке середовище, яке б заохочувало розвиток критичного і творчого мислення та життєвих компетентностей школярів.

 В травні 2020 року регіони України розпочали використання коштів субвенції на Нову українську школу та субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Субвенція НУШ враховує забезпечення необхідним обладнанням і навчальними матеріалами класів, які продовжують пілотувати новий Державний стандарт початкової освіти.

НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням

НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислуховуються до думки кожного, вчать критично мислити, не боятись проявити себе. 

На уроках англійської під час виконання різних цікавих завдань діти не тільки вивчають мову, але й здобувають навички спілкування, взаємодії,  вислювлювання своєї думки. 

Вчитель англійської мови Халамендик О.М.

Їх навчатимуть не так, як нас. П’ять відео про НУШ

Нова українська школа стартувала. Понад 448 тисяч дітей вперше сіли за парти і почали навчатись так, як до цього лише 200 класів по всій Україні.

Міністерство освіти і науки підготувало відео, які пояснюють, що таке НУШ і як відбуватиметься навчання учнів. Публікуємо їх із тектовими доповненнями. Впевнені, вони стануть в пригоді для пояснень батькам, що ж очікує їхніх дітей на уроках.

Звернення Лілії Гриневич

Перші кроки Нової української школи

Початок. Початкова школа. Саме з початкової школи почалася реформа шкільної освіти. Саме  тут започатковуються основи основ. Саме тут працюють вчителі, які стають для дітей першими «шкільними мамами». Сьогодні, 1-А клас,  повела у Країну Знань Шпет Олександра Григорівна, 1-Б клас – Лисенко Любов Федорівна,  1-В клас-Мелешко Олена Миколаївна. Саме вони, запускають процес змін у школі. Адже головне буде відбуватися в класах - між учнями і вчителем.

Сторінки