Організація безкоштовного харчування

Перелік категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчування у закладах  освіти

Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 03.12.2021 № 458 затверджено перелік категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у  комунальних закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2022 році:

1. Діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціалізованих і інклюзивних класах, протягом усього періоду навчання у закладі загальної середньої освіти.
  2. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
  3. Діти з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.
  4. Діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, згідно з Указом Президента України від 17.03.1998 №197\98.
  5. Діти закладів загальної середньої освіти санаторного типу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією.
  6. Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та діти із сімей загиблих учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення», які мають відповідні документи, що підтверджують їх статус.
  7. Діти, які потрапили у складні життєві умови.
  8. Діти, які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  9. Діти, які відвідують групи продовженого дня та за рішенням педагогічної ради звільнені від оплати за харчування (у відсотках чисельності групи за списком): 10% - у повному обсязі, 15% - на половину вартості.
  10. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб, чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.
  11. Діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
  12. Діти з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

З питань надання безкоштовного харчування звертатися до заступника директора з НВР Кулініч О.П. (0976717713), соціального педагога Сидоренко О.Я. (0672741116).