Дорожіть своїм життям

Правила поведінки, які можуть вберегти життя

Проблема забруднення територій вибухонебезпечними предметами, з якою Україна стикнулася є потенційно небезпечною та щодня може загрожувати мешканцям міст та селищ. Відтак дорослим та дітям потрібно знати правила мінної безпеки: вміти розпізнавати, відрізняти попереджувальні знаки, знати правила поведінки, та головне, слідувати їм.

Безпека дитини - Енот Роккі 1

Єнот Роккі 2: Пам'ятай про мінну небезпеку! Як не потрапити на міни?

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Рекомендації Державної служби України з надзвичайних ситуацій стосовно дій населення в умовах надзвичайних ситуації воєнного характеру в тому числі поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами. (посилання на рекомендації: https://dsns.gov.ua/uk/abetka-bezpeki/diyi-naselennya-v-umovax-nadzvicainix-situacii-vojennogo-xarakteru)

МІННА БЕЗПЕКА

На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економіки України по розповсюдженню навчальних відеороликів з мінної безпеки» в школі було організовано інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а саме: онлайн бесіди «Мінна безпека: ці правила має знати кожен!»; «Види боєприпасів, методи їх розпізнання.

День цивільного захисту та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 05.04.2023 № 125р «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини у закладах середньої, дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році», наказу ТВО Хортицького району від 06.04.2023 № 17р «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності безпеки дитини у закладах середньої, дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році»,  наказу по ЗСШ № 40 від 06.04.2023 №72р «Про проведення Дня цивільного захисту та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у ЗСШ № 40 у 2022-2023 навчальному році» в ЗСШ № 40 27.04.2023 було проведе

МІННА БЕЗПЕКА

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку – свою та наших дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки. Цього ж треба навчати і наших дітей.
           В рамках проєкту з інформування учасників освітнього процесу щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; попередження нещасних випадків, викликаних потраплянням людини на міну, в закладі освіти пройшли онлайн-виховні години серед учнів 1-9-х,11-го класів.

В Україні вводиться кримінальна відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень військовослужбовців, зброї і техніки

Набув чинності закон про відповідальність за розголошення інформації, що може зашкодити країні під час війни

26 березня Президент України Володимир Зеленський підписав закон про встановлення кримінальної відповідальності за несанкціоноване поширення інформації про переміщення чи розташування Збройних сил України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.

Ідеться про закон про внесення змін до Кримінального і Кримінального процесуального кодексів України щодо забезпечення протидії несанкціонованому розповсюдженню інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших військових формувань, вчиненому в умовах воєнного або надзвичайного стану (реєстр. № 7189).