Олімпіади, конкурси, МАН

Гій Ольга: талант і тверда воля!!!

Традиційно Запоріжжя на своїй спортивній базі приймає щорічний рейтингований ХХІІІ Всеукраїнський турнір з тенісу настільного пам’яті тренерів Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф., який розпочався 16 березня 2024 року.

Цей турнір організовується щороку для вшанування пам’яті тренерів Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф., які віддали багато років свого життя роботі з дітьми, навчаючи їх грати в настільний теніс. Зараз послідовники цих легенд продовжують їхню справу та передають свої знання молодшому поколінню.

Гій Ольга, учениця 9-Б класу, гідно боролася за перемогу серед дівчат 2007 року народження. Вона посіла ІІІ місце у змаганнях і була нагороджена бронзовою медаллю.

Вітаємо Ольгу й бажаємо подальших перемог!!!

Ми перемагаємо заради честі, миру і майбутнього України!

Вже котрий рік поспіль учні ЗСШ № 40 беруть участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проводиться згідно з  Указом  Президента  України  від  22.03.2002 № 284.

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

В 2021-2022 навчальному році конкурс проходить вже в 21-й раз. Учні школи разом зі своїми вчителями не залишилися осторонь і взяли участь одразу в двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України» (епіграф до творчих робіт: «…Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм – Україну!» Ольга Калина).

В номінації «Література» свій вірш «Мрія про мир» представила учениця 8-Б Голубова Катерина та посіла ІІІ місце на обласному етапі Конкурсу.

Вітаємо переможницю та її наставника Голубову Ольгу Михайлівну, вчителя української мови та літератури. Бажаємо наснаги та майбутніх перемог!

Заступник директора з НВР Коляда С.В.

Вітаємо переможця обласної олімпіади!

22-23 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Нашу школу на цьому етапі представляв переможець ІІ (районного) етапу (І місце), учень 9-А класу Томас Назарій.

Назарій успішно справився із завданнями, продемонстрував вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, доводити власну думку та застосовувати свої знання в нестандартних умовах і ситуаціяхЦе допомогло учню посісти ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Щира подяка вчителю англійської мови Щербак Інні Олексіївні за систематичну, цілеспрямовану роботу з обдарованими дітьми, якісну підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.

з англійської мови

з французької мови

Скороходову Софію, 10-А клас

(вчитель: Назаренко Р.П.))