Безпечний Інтернет

Сьогодні, напевно, немає людини, яка б не чула про Інтернет. Кожен з нас майже щодня користується всесвітньою мережею для пошуку інформації, перегляду мультимедіа, онлайн-ігор тощо. Але найпоширенішим видом діяльності наших дітей в Інтернеті є пошук друзів та спілкування у соціальних мережах.

«Інтернет – добро чи зло » – це питання розглядали учні 10-Б класу на тренінговому занятті, присвяченому Міжнародному Дню безпечного Інтернету.

Міжнародний день безпечного Інтернету  був заснований в 2004 році й відзначається у другий вівторок лютого.

У 2017 році Міжнародний День безпечного Інтернету  проходив 7 лютого за загальною темою «Be the Change: Unite for a Better Internet» (Будь зміною: Об’єднаймося для кращого Інтернету).

Щороку наша школа приєднується до проведення заходів, присвячених формуванню у дітей   безпечної поведінки в Інтернеті.

Під час заходу були проведені тренінгові заняття «Комп’ютерна та Інтернет залежності – хвороби XXI ст.» «Безпечний Інтернет», конкурс «Аватарка нашого класу», заняття для учнів перших класів з елементами казкотерапії («Толя і айпад», «В полоні у комп’ютера»), перегляд відеороликів про безпеку в Інтернеті.

Сидоренко О.Я.,соціальний педагог,

вчитель інформатики в початкових класах.