Вітаємо переможця обласної олімпіади!

22-23 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Нашу школу на цьому етапі представляв переможець ІІ (районного) етапу (І місце), учень 9-А класу Томас Назарій.

Назарій успішно справився із завданнями, продемонстрував вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, доводити власну думку та застосовувати свої знання в нестандартних умовах і ситуаціяхЦе допомогло учню посісти ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Щира подяка вчителю англійської мови Щербак Інні Олексіївні за систематичну, цілеспрямовану роботу з обдарованими дітьми, якісну підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.