Ми перемагаємо заради честі, миру і майбутнього України!

Вже котрий рік поспіль учні ЗСШ № 40 беруть участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проводиться згідно з  Указом  Президента  України  від  22.03.2002 № 284.

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

В 2021-2022 навчальному році конкурс проходить вже в 21-й раз. Учні школи разом зі своїми вчителями не залишилися осторонь і взяли участь одразу в двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України» (епіграф до творчих робіт: «…Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм – Україну!» Ольга Калина).

В номінації «Література» свій вірш «Мрія про мир» представила учениця 8-Б Голубова Катерина та посіла ІІІ місце на обласному етапі Конкурсу.

Вітаємо переможницю та її наставника Голубову Ольгу Михайлівну, вчителя української мови та літератури. Бажаємо наснаги та майбутніх перемог!

Заступник директора з НВР Коляда С.В.