Шкільні новини

Відображується 1 - 5 з 498. Показати 5 | 10 | 20 | 40 | 60 результатів на сторінку.

Міста Героїв. Перемоги України у війні

У нашій гімназії триває проведення циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації. Звільнення цих міст і сіл стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримці українського народу, ефективній координації дій Сил безпеки й оборони України, військовій допомозі з боку країн-партнерів, а також свідченням того, що український народ не здається, буде боротися за свою свободу і перемогу!

Любити тварин - це про що?

Учнів 5 -Б класу 40-ї гімназії з класним керівником Сокол В.В. відвідали простір з тваринами, які потребують допомоги.

Ліана Дєєва, заводчиця лабрадорів, прихистила у себе в Запоріжжі більше 30 тварин, вивезених із окупованих територій або із зони бойових дій. Ліана не тільки утримує, а й стерилізує,  лікує, вакцинує цих тварин. Вона знаходить їм нові домівки, що для тварин дуже важливо.

А ще Ліана проводить просвітницьку роботу.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (зі змінами), на виконання Плану основних заходів цивільного захисту України на 2024 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 січня 2024 р №29-р, враховуючи лист ГУ ДСНС України у Запорізькій області від 10.10.2023 № 53002-5068/53 02-1 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Тижня безпеки дитини у закладах освіти у 2023/2024 навчальному році», лист департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 18.10.2023 № 3164/03.2-18 «Про проведе

Подяка від БФ «Щаслива лапа»

Шановні педагоги, учні та їх батьки, вас вітає БФ "Щаслива лапа". Дякуємо за вашу участь у VIІI Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Мяу для Мурчика»!

Ми підвели підсумки і хочемо поділитися з вами результатами заходу.

За 3 тижні ми з вами зібрали понад 18062,5 кг допомоги та 50003 грн для тисяч тваринякі не мають господарів! Учасниками акції стали дівчата і хлопці, педагоги та рідні дітей з 364 навчальних закладів України.

Вся зібрана допомога була передана до 188 притулків/зоозахисних організацій та 40 місцевим волонтерам.

Гій Ольга: талант і тверда воля!!!

Традиційно Запоріжжя на своїй спортивній базі приймає щорічний рейтингований ХХІІІ Всеукраїнський турнір з тенісу настільного пам’яті тренерів Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф., який розпочався 16 березня 2024 року.

Цей турнір організовується щороку для вшанування пам’яті тренерів Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф., які віддали багато років свого життя роботі з дітьми, навчаючи їх грати в настільний теніс. Зараз послідовники цих легенд продовжують їхню справу та передають свої знання молодшому поколінню.

Гій Ольга, учениця 9-Б класу, гідно боролася за перемогу серед дівчат 2007 року народження. Вона посіла ІІІ місце у змаганнях і була нагороджена бронзовою медаллю.