Шкільні новини

Відображується 1 - 5 з 434. Показати 5 | 10 | 20 | 40 | 60 результатів на сторінку.

З добром у серці!

Україна! Гарна, волелюбна, дружня країна, яка жила своїм мирним життям, наповненим турботою про дітей, довкілля, добробут, майбутнє. Але 24 лютого 2022 року о четвертій  ранку  все  вмить докорінно змінилось, розділившись на “до” та “після”.

Тієї ночі було страшно, як ніколи. В цю мить ми втратили звичне!

Втратили  життя ДО!

З першими промінцями сонця почалось нове життя.  ЖИТТЯ ПІСЛЯ!

Запоріжжя - прифронтове місто.

З початку війни 400 тис. вимушених  переселенці прибули до Запоріжжя. Багато хто з них отримали допомогу, прихисток та безпеку.

“WE ARE FROM UKRAINE”

Учітеся, брати мої!

Думайте, читайте,

І чужому научайтесь, −

Й свого не цурайтесь!

Т.Г. Шевченко

Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 має статус закладу освіти з поглибленим вивченням англійської мови.

Метою школи є виховання небайдужого, допитливого, освіченого громадянина України, який поважає культуру та традиції нашого народу.

Патріотичне виховання, а саме: висока патріотична свідомість, почуття вірності Батьківщині, в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому, особливо у важкий воєнний час.

Вітаємо з перемогою

23-25 листопада 2022 року в Києві проходили  Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Організатор виставок – Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Безпечна дорога додому

Згідно з Загальним Планом заходів Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху зі здобувачами освіти 1-11 класів 18 листопада у ЗСШ №40 проведено Єдиний  національний онлайн-урок на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Метою заходу  є формування у школярів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, популяризація та виховання безпечної поведінки дітей на дорогах, навчання правилам поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяким обов’язковим вимогам до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо.