Шкільні новини

Відображується 1 - 10 з 495. Показати 5 | 10 | 20 | 40 | 60 результатів на сторінку.

Подяка від БФ «Щаслива лапа»

Шановні педагоги, учні та їх батьки, вас вітає БФ "Щаслива лапа". Дякуємо за вашу участь у VIІI Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Мяу для Мурчика»!

Ми підвели підсумки і хочемо поділитися з вами результатами заходу.

За 3 тижні ми з вами зібрали понад 18062,5 кг допомоги та 50003 грн для тисяч тваринякі не мають господарів! Учасниками акції стали дівчата і хлопці, педагоги та рідні дітей з 364 навчальних закладів України.

Вся зібрана допомога була передана до 188 притулків/зоозахисних організацій та 40 місцевим волонтерам.

Гій Ольга: талант і тверда воля!!!

Традиційно Запоріжжя на своїй спортивній базі приймає щорічний рейтингований ХХІІІ Всеукраїнський турнір з тенісу настільного пам’яті тренерів Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф., який розпочався 16 березня 2024 року.

Цей турнір організовується щороку для вшанування пам’яті тренерів Якутовича Ф.А. та Якутовича О.Ф., які віддали багато років свого життя роботі з дітьми, навчаючи їх грати в настільний теніс. Зараз послідовники цих легенд продовжують їхню справу та передають свої знання молодшому поколінню.

Гій Ольга, учениця 9-Б класу, гідно боролася за перемогу серед дівчат 2007 року народження. Вона посіла ІІІ місце у змаганнях і була нагороджена бронзовою медаллю.

Місячник боротьби з туберкульозом

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби проти туберкульозу.

Туберкульоз - небезпечна інфекційною хворобою, яка розповсюджена всюди. Особливість збудника в тому, що він дуже стійкий у навколишньому середовищі: не боїться холоду, дії високих температур.

З метою звернути увагу на цю недугу, по всій нашій країні пройшов «Місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз», ця подія і не оминула нашу школу.

VIII Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика»

"Ми відповідальні за тих кого приручили" - відома істина для кожного люблячого господаря домашньої тварини. Але є чотирилапі, яким не пощастило, вони не мають свого турботливого господаря, адже  живуть у притулках. Ці тварини потребують нашої уваги та допомоги, особливо в такі складні та буремні часи.

Тож, коли ми отримали запрошення  долучитись до акції «Happy Мяу для Мурчика» та подарувати знедоленим песикам та котикам частину нашої турботи, зібравши допомогу для цих чотирилапих, ми одразу відгукнулися.  До збору кормів, круп та ліків долучилися всі учасники освітнього процесу. До школи потягнулася низка бажаючих допомогти.

Вибір професії – вибір долі

Вибір професії – складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Він має бути свідомим і самостійним. Зробити правильний професійний вибір – означає знайти своє місце в житті, а, отже, визначити подальшу долю.

З метою створення сприятливих умов для забезпечення професійного самовизначення, розширення уявлення про світ професій та формування свідомого підходу до вибору професії в Запорізькій гімназії № 40 пройшов Місячник профорієнтації, в рамках якого відбувся конкурс малюнків «Моя майбутня професія» серед учнів 1-4-х класів.

Попередження домашнього насильства

Повномасштабна війна, яка триває в Україні, не зупиняє вчинення правопорушень, які були поширеними в нашій державі і раніше. Домашнє насильство є одним із тих явищ, яке у період війни може лише загострюватися і при цьому залишатися невидимим. Які існують тенденції вчинення домашнього насильства в сьогоднішніх реаліях життя? Що робити педагогу у випадку виявлення домашнього насильства?

Складний і відповідальний етап життя першокласників

Початок навчання дитини в 1-му класі – складний і відповідальний етап у її житті. Адже відбувається дуже багато змін – це  нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки.

Адаптаційний період першокласників триває від півроку до року. Залежно від різних чинників рівень адаптації дітей до нових умов може бути різним: високим, середнім чи низьким.

Допомога захисникам

Вже майже два роки триває війна в Україні. Наші хлопці-військові стоять на захисті свободи, честі та гідності нашого народу. І ми, цивільні громадяни, розуміємо, як багато наші воїни роблять для нашої країни і не можемо стояти осторонь.

Волонтерські організації постійно організовують різні акції на підтримку нашої армії.

Працівники закладу освіти долучились до акції, яка проходила з 04.01.2024 по 10.02.2024, по збору кришечок від пластикових пляшок, які були передані волонтерам. На вилучені кошти планується закупівля «військової пташки».

Дякуємо всім учасникам за небайдужість. Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Психологічна підтримка – необхідний компонент системи освіти

В умовах воєнного стану в Україні практичні психологи і соціальні педагоги відіграють важливу роль. Наразі, в процесі радикальних змін системи освіти, психологічна служба сучасного закладу освіти як ніколи покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу здобувачам освіти, учителям, батькам.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Українці ніколи не стояли осторонь чужої біди! А з початком повномасштабного вторгнення Росії на нашу незалежну державу український народ об’єднався заради оборони та допомоги нашим воїнам-захисникам!

Учні та їх батьки, а також вчителі небайдужі до потреб воїнів та беруть активну участь в акціях.

З приходом осінньо-зимового періоду ситуація на фронті ускладнюється складними погодними умовами. Тож учні 5-Б класу разом з класним керівником та батьками взяли участь в акції «Окопна свічка» та відправили хлопцям на передову свічки, які допоможуть нашим Героям освітити укриття, підсушити одяг, зігрітися та приготувати їжу.