Благодійна акція до Всесвітнього дня захисту домашніх тварин «Творити добро легко»

Люди дуже часто говорять про те, що потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим.  Посміхнутися комусь, простягти руку допомоги, просто сказати добре слово – це не важко, але так важливо для кожного, хто потребує підтримки. Особливо цінна наша допомога тим, хто сам не може про себе подбати, хто часто залежить від волі людини. Це – тварини. 

Проблема бездушного ставлення до братів наших менших стоїть сьогодні досить гостро, оскільки дуже багато батьків купують кроликів, кошенят, цуценят та інших тварин для забави, а коли діти награються з тваринкою, останню без тіні жалю викидають на вулицю або взагалі вивозять подалі від будинку на смітник, як непотрібну, зношену річ. Неважко уявити собі, що саме виросте з дітлахів, вихованих із застосуванням таких методів, і що станеться з бідними тваринами, які опинилися абсолютно безпорадними без людської підтримки, турботи і ласки, без їжі і даху над головою... 

Та учні і батьки нашої школи не можуть стояти осторонь. Тож учнівська рада ЗСШ № 40 провела благодійну акцію «Творити добро легко» до Всесвітнього дня захисту домашніх тварин, який відзначається у багатьох країнах світу 30 листопада. Бажаючі взяти участь у добрій справі могли принести корм для тварин притулку «Дай лапу, друг» .

Акція ще раз нагадала про те, що приручених звіряток необхідно кожній людині сприймати виключно як друзів, підопічних, членів своєї сім’ї, але не як об’єкт розваг. 

Тому бути відповідальним – це дуже важливо, особливо коли ви маєте домашніх тварин. Завжди пам’ятайте: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили!» 

Кубіцька О.Ю., педагог-організатор