СУБВЕНЦІЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ – РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ «СПРОМОЖНА ШКОЛА ДЛЯ КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ»

Для досягнення позитивних результатів навчання Нова Українська Школа потребує сучасного та інформативного оснащення, аби створити для школярів таке середовище, яке б заохочувало розвиток критичного і творчого мислення та життєвих компетентностей школярів.

В травні 2020 року регіони України розпочали використання коштів субвенції на Нову українську школу та субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Субвенція НУШ враховує забезпечення необхідним обладнанням і навчальними матеріалами класів, які продовжують пілотувати новий Державний стандарт початкової освіти.

В вересні 2020-2021 н.р. за рахунок субвенції з державного бюджету наша школа, а зокрема 3-А клас з інклюзивною формою навчання, отримали багатофункціональний пристрій Epson M 2140 для використання в роботі.

Коляда С.В., заступник директора з НВР