Олімпіади, конкурси, МАН
Вітаємо переможців олімпіади з географії!
Вітаємо переможців олімпіади! |
|
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії І МІСЦЕ І МІСЦЕ І МІСЦЕ ІІ МІСЦЕ |
- 17 переглядів
Вітаємо переможців олімпіади з фізичної культури!
Вітаємо переможців олімпіади! |
|
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури ІІ МІСЦЕ ІІ МІСЦЕ |
- 3 переглядів
Вітаємо переможців олімпіади з фізики!
Вітаємо переможців олімпіади! |
|
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики ІІ МІСЦЕ ІІ МІСЦЕ ІІІ МІСЦЕ |
- 3 переглядів
Вітаємо переможця олімпіади з трудового навчання!
Вітаємо переможця олімпіади! |
|
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання ІІІ МІСЦЕ |
- 40 переглядів
Вітаємо переможців олімпіади з обслуговуючої праці!
Вітаємо переможців олімпіади! |
|
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці ІІ МІСЦЕ ІІ МІСЦЕ |
- 3 переглядів
Вітаємо переможців олімпіади з історії!
Вітаємо переможців олімпіади! |
|
Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ІІІ МІСЦЕ ІІІ МІСЦЕ ІІІ МІСЦЕ |
- 32 переглядів
Вітаємо переможця олімпіади з хімії!
Вітаємо переможця олімпіади! |
|
Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії І МІСЦЕ |
- 42 переглядів
Вітаємо переможців олімпіади з біології!
Вітаємо переможців олімпіади! |
|
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ІІІ МІСЦЕ |
- 7 переглядів
Вітаємо переможців Першості району з настільного тенісу!
Вітаємо переможців Першості району з настільного тенісу!
Учнів:
Хмеловського Данила, 10-Б кл.,
Харченко Ірину, 10-А кл.,
Григоренка Артема, 7-Б кл.
Подяка вчителям фізичного виховання:
Ющенко Інні Петрівні, Голян Людмилі Борисовні.
- 27 переглядів
Вітаємо переможців олімпіади з української мови та літератури!
Вітаємо переможців олімпіади! |
|
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури І МІСЦЕ ІІ МІСЦЕ Коротун Софію, 11-А клас Веремеєнка Дмитра, 7-Б клас ІІІ МІСЦЕ |
- 58 переглядів