ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ! ДОПОМОГТИ!

13 березня 2018 року у школі, з метою посилення масово-роз’яснювальної роботи серед населення щодо попередження пожеж та уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами, відбулася зустріч учнів з головним інспектором Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області Михальовим С.В. та провідним інспектором Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області Пакулею М.О. Аналіз пожеж свідчить, що причинами пожежі, внаслідок якої гинуть люди є: порушення правил обладнання та експлуатації електроустановок. Міни і вибухонебезпечні предмети також забрали і скалічили безліч людських життів. Декілька загиблих щороку – трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття.

Інспектори Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області звернули увагу дітей на правила безпеки під час використання електричних приладів, уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та Порядок дій у разі виникнення пожежі.

Фахівець з ОП Фоміна С.В.