ЗСШ № 40 приймає челендж #Я_обираю_School_Z від ЗЗОШ № 32

School_Z – це електронна освітня платформа для вільного застосування в освітньому процесі вчителями, учнями і батьками. Метою проєкту є забезпечення учасникам освітнього процесу доступу до навчального матеріалу в умовах дистанційного та змішаного навчання. Даний проєкт створений для додаткової підтримки учнів, батьків та вчителів закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя. Ініціатором проєкту є Запорізька міська рада та департамент освіти і науки Запорізької міської ради. Проєкт реалізований в співпраці з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Запорізької міської ради та комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Передаємо челендж своїм колегам ЗГ № 45. #School_Z#Я_обираю_School_Z#centprof#освітазабудьякихумов