З добром у серці!

Україна! Гарна, волелюбна, дружня країна, яка жила своїм мирним життям, наповненим турботою про дітей, довкілля, добробут, майбутнє. Але 24 лютого 2022 року о четвертій  ранку  все  вмить докорінно змінилось, розділившись на “до” та “після”.

Тієї ночі було страшно, як ніколи. В цю мить ми втратили звичне!

Втратили  життя ДО!

З першими промінцями сонця почалось нове життя.  ЖИТТЯ ПІСЛЯ!

Запоріжжя - прифронтове місто.

З початку війни 400 тис. вимушених  переселенці прибули до Запоріжжя. Багато хто з них отримали допомогу, прихисток та безпеку.

Серед них багато дітей, які прагнуть відчувати безпеку, бути поряд з рідними людьми, мати друзів, радіти життю та продовжувати розвиватись, отримувати нові знання, пізнавати світ!

Міжнародний центр «Світ очима дітей» з початку військового вторгнення  відкрив гуманітарний центр  для ВПО в Хортицькому районі. Свою руку допомоги він простягає людям, які бігли від куль, рятували життя своїх родин, дітей, тварин. Надаючи саме необхідне нужденним, центр намагається допомогти повернутись до нормального життя, хоч трішки загоїти рани від болю втрати та страху.

Наш освітній заклад  співпрацює з центром «Світ очима дітей». Педагоги школи беруть участь у заходах, влаштованих для вимушених переселенців нашого району. Шкільний психолог Вінник Н.О. та соціальний педагог Сидоренко О.Я. проводили реабілітаційну роботу з дорослими та дітками, яким довелось пережити жахіття війни. А вчитель англійської мови Халамендик О.М. з першого дня відкриття цього волонтерського центру приєдналась до роботи волонтером і, завдяки своїм знанням іноземної мови, стала найголовнішим «фармацевтом» центру, бо усі ліки надходять зі всього світу та написані різними мовами. А коли до центру приїздили іноземні партнери, то їй довелося стати містком порозуміння між  Україною та Австралією, Америкою, Індією та Ізраїлем. Нещодавно вона була нагороджена  почесним  званням «Волонтер України».

Ми пишаємось професіоналізмом наших  педагогів та добротою душі українців! Бо тільки разом-ми сила! Тільки простягнувши руку допомоги та віддавши частинку свого тепла, ми зробимо цей світ добрішим та наблизимо нашу перемогу!

Коляда С.В., заступник директора з НВР