ЮНІ ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Конкурс проводиться з 2001 року. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» і Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

У День української писемності та мови 09 листопада 2021 року стартував XXII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

За традицією учні нашої школи також взяли участь в ІІ (районному) етапі Конкурсу та посіли призові місця. Отже, вітаємо наших переможців:

• Козиряцьку Єлизавету, ученицю 4-Б класу (вчитель Лисенко Л.Ф.);
  • Пищик Дарину, ученицю 7-А класу (вчитель Сєнік С.І.);
  • Лебеденко Євгенію, ученицю 8-Б класу (вчитель Голубова О.М.);
  • Тютюнник Софію, ученицю 9-А класу (вчитель Голубова О.М.);
  • Цвілу Руслану, ученицю 11-А класу (вчитель Плющ О.М.)

та висловлюємо подяку вчителям за сумлінну працю!

Заступник директора з НВР Коляда С.В.