ЮНІ ЗНАВЦІ МОВИ

Щороку в листопаді-травні проходить Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді. Конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний/міській, обласний, підсумковий.

Учні нашої школи разом зі своїми наставниками – вчителями української мови та літератури – щорічно є учасниками Конкурсу.

В цьому році  учениці 4-Б класу  Поліна КОНОНЧУК та 5-В класу Альвіна БАШЕЄВА взяли участь в ІІ (обласному) етапі Конкурсу.

Вітаємо Альвіну БАШЕЄВУ, яка стала фіналісткою ІІ (обласного) етапу конкурсу, та Надію ПОСТОЛЕНКО, вчителя української мови та літератури, за належну підготовку до участі у Конкурсі! Зичимо успіхів у навчанні та праці, творчих  звершень та нових злетів та перемог!

Заступник директора з НВР Світлана КОЛЯДА