Юні рятівники-пожежники

На виконання листа Запорізької районної державної  адміністрації № 0464/01-40 від 10.02.2023 «Про виконання протокольного доручення семінар-наради від 07.02.2023» було оголошено конкурс на кращий проект значка-жетона та сучасної українізованої назви команди ДЮРП (Дружина юних рятівників-пожежних). Учні школи разом з батьками долучились до розробки проєкту Діти представили різноманітні варіанти жетонів у вигляді малюнків та назви команд, продемонструвавши креативність та творчість.

Відродження руху ДЮРП зумовлено необхідністю виховання у дітей свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, формування здорового способу життя учнів, задоволення потреб у професійному самовизначенні та самореалізації

Маслова С.О., педагог-організатор