XI Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови

Дистанційне навчання - час нових можливостей: в листопаді 2021року учні 4-их та 6-их класів взяли активну участь в Інтернет-олімпіаді «На Урок». Це був цікавий інтерактив для учнів. повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового. Також Олімпіада - зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя.

Такий формат створив рівні умови для всіх і надав унікальну можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди: Дипломи I ступеня - 6 учнів, II ступеня - 10 учнів, III ступеня - 6 учнів та Диплом учасника - 6 учнів.

Учасників та переможців XI Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з англійської мови підготувала Бодилєва Вікторія Володимирівна, учитель англійської мови вищої категорії, «учитель-методист» ЗСШ №40.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.