“WE ARE FROM UKRAINE”

І чужому научайтесь, −

Й свого не цурайтесь!

Т.Г. Шевченко

Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 має статус закладу освіти з поглибленим вивченням англійської мови.

Метою школи є виховання небайдужого, допитливого, освіченого громадянина України, який поважає культуру та традиції нашого народу.

Патріотичне виховання, а саме: висока патріотична свідомість, почуття вірності Батьківщині, в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому, особливо у важкий воєнний час.

На уроках англійської мови відбувається реалізація цього завдання за допомогою іншомовної освіти, вивчення культури та порівняння традицій країн, мова яких вивчається, виховання почуття добра й поваги один до одного, позитивного ставлення до народу, що говорить англійскою мовою, його культури, водночас зміцнюючи повагу до свого народу, любов до України й рідної мови та віру в майбутнє своєї країни.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.,

вчитель англійської мови Халамендик О.М.