Вишиванка - наша духовна броня!

Ми вільні, сильні та незламні. Тільки такий народ достойний носити вишиванки.

16 травня українці відзначають яскраве свято, присвячене національному одягу – Всесвітній день вишиванки.

Вбрання з'явилося багато століть тому і залишається улюбленим як для дітей, так і дорослих. У День вишиванки хочемо побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

З Днем вишиванки — символу нашого народу, єдності та непереможного духу. У цей особливий день ми носимо вишиванку не лише як вираз нашої краси та ідентичності, але й як знак нашої солідарності та спільних прагнень.

День за днем, крок за кроком, битва за битвою ми вишиваємо нашу перемогу. Кожен новий стібок нашої великої історії веде нас до миру, процвітання та відновлення.

Нехай вишиванка надихає нас усіх на нові звершення! Зі святом Вас!

Оптимальний спосіб відзначити День вишиванки – вдягнути вишиванку на роботу чи навчання. Головна мета свята – популяризувати вишиванку, як повсякденний одяг.

У цей день особливо популярні різні конкурси, виставки, ярмарки та майстер-класи, присвячені вишиванкам. Дизайнери презентують колекції вишитого одягу, а публічні персони з’являються в національних костюмах.
Наше рідне Запоріжжя традиційно відмічає цей день урочистою вишиванковою ходою вздовж проспекту Соборного до Майдану Героїв перед ЗОДА.

Однак нині масові зібрання можуть бути небезпечними через обстріли РФ, тому запоріжці обмежилися акціями та флешмобами у соцмережах. Сьогодні вулиці нашого міста попри тривоги розквітли вишиванками - ідуть діти, військові і мирні запоріжці у вишитих сорочках.

Вишиванка - код української нації, символ українців, оберіг та справжній витвір мистецтва.