Викладання та навчання у важкі часи

З 2 по 8 лютого за підтримки Британських Рад ( the British Council) проводився черговий курс «Викладання та навчання у важкі часи» для вчителів англійської мови в Україні, який відбувся у м. Краків, Польща. У тренінгу взяла участь рекордна кількість учасників, більше 500 вчителів з усієї України. Серед них були вчителі нашої школи Коляда Світлана Василівна та Тисленко Олена Геннадіївна.

Учасники тренінгу поділилися один з одним досвідом навчання у воєнний час, успіхами своїх учнів та персональними переживаннями. Також вони дізналися, як створити чутливе до травми навчальне середовище, опанували нові методики керування складною поведінкою учнів і навчилися робити клас більш безпечним місцем для учнів.

Тисленко О.Г., вчитель англійської мови