Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З 25 по 29 вересня 2023 року наш заклад освіти взяв участь у ІV Всеукраїнському тижні з протидії булінгу. Метою даного тижня є проведення просвітницьких та профілактичних заходів спрямованих на  інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінг», його різновиди та профілактику цього явища в закладі освіти. В рамках Тижня у закладі  були проведені заходи щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству. Класні керівники 1-9-х класів провели з дітьми профілактичні бесіди з переглядом та обговоренням тематичних відеороликів. В класрумі «Спілкуйся з соціальним педагогом» для здобувачів освіти та їх батьків розміщено корисну інформацію з порадами та номерами телефонів служб, до яких можна звернутися по допомогу.

Діти повинні розуміти, що систематичне  фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, дотики є небажаним і це все булінг! Соціальне залякування або цькування із застосуванням тактики ізоляції - це теж булінг!

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.