Впровадження реформи НУШ

23 січня 2023 року вчитель німецької мови Запорізької спеціалізованої школи № 40 Буякова Євгенія Ігорівна  взяла участь у міському проекті «НУШ: іншомовна освіта» в якості тренерки з виступом на тему "Особливості організації освітнього процесу за умов дистанційної форми роботи, воєнного стану та масових відключень електроенергії".

Метою проєкту було забезпечення консультативної та інформаційної підтримки вчителів іноземної мови та керівників закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя, які впроваджують реформу Нової української школи.

При підготовці до виступу вчителькою було проведено дослідження щодо кількості навчального часу та його відсутності в залежності від чинників сьогодення (повітряні тривоги, стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії тощо).

До уваги колег були представлені власні напрацювання педагога та виокремлені методичні рекомендації для успішного та комфортного навчального процесу усім учасникам цього процесу.

Головне, що розроблені методичні рекомендації активно впроваджуються в педагогічну роботу та допомагають не тільки вчителям, а й здобувачам освіти та їх батькам налагодити якісну систему отримання нових знань, умінь та навичок.

Коляда С.В., заступник директора з НВР