Вітаємо з перемогою

25-27 жовтня 2023 року в м. Київ пройшла П’ятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в режимі онлайн.

Організатором виставки була Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та науково-методичної підтримки Національної академії педагогічних наук України,  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - високопрофесійна платформа на вітчизняних теренах освіти для презентації досягнень, для обміну досвідом, професійного діалогу, представлення інноваційних технологій  творчих надбань, кращих педагогічних практик, проєктів і рішень для підвищення ефективності освітнього процесу, обміну ресурсами на шляху інтеграції до європейської освітньої та наукової спільноти.

Для учасників виставки пройшов конкурс в 12 номінаціях.

Наш заклад освіти також взяв участь у виставці. Свій досвід роботи в номінації «Модернізація змісту освіти для підвищення якості освіти та освітньої діяльності» на тему «Едьютейнмент як ефективний засіб створення умов для формування та розвитку мотиваційної та соціокультурної компетентностей учнів» представила Бодилєва Вікторія Володимирівна, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист». Робота була достойно оцінена членами журі виставки і нагороджена Срібною медаллю.

Вітаємо Вікторію Володимирівну з перемогою! Зичимо успіхів у досягненні професійних цілей, нових відкриттів та натхнення!!!

 

Заступник директора з НВР Світлана КОЛЯДА