Вітаємо з перемогою

23-25 листопада 2022 року в Києві проходили  Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Організатор виставок – Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Метою виставки було об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних напрямів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проєктів і програм; сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави й надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти й наукових установ; продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проєкти, програми й рішення для вдосконалення освітнього процесу.

Конкурси для учасників виставки проходили в 12 тематичних номінаціях.

Вчителі англійської мови нашої школи Щербак І.О. і Домбровська А.С. також представили досвід своєї роботи у номінації «Упровадження сучасних технологій і методик формування ключових компетентностей здобувачів освіти».

Вітаємо з перемогою наших вчителів, робота яких отримала «СРІБНУ медаль»!

Заступник директора з НВР Коляда С.В.