ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОГРАМИ «ШКІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ М. ЗАПРІЖЖЯ»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтями 25, 61 та з метою розвитку демократичного суспільства і громадянської освіти, удосконалення діалогу між шкільною молоддю, викладацьким та адміністративним складом школи, батьками та владою, створення та підтримки повноцінного громадського простору в школах, вирішення соціально значущих питань, активізації учнів м. Запоріжжя щодо участі у бюджетному процесі, важливим стало затвердження конкурсу «Шкільний громадський бюджет міста Запоріжжя».

У 2020-2021 н.р. в цьому конкурсі брали участь учні 7-11 класів, які оформлювали власну ідею у вигляді проєкту, який мав бути спрямований на розвиток шкільної громади, покращення закладу освіти та його території.

На розгляд оргкомітету було подано 12 проєктів. За результатами учнівського голосування було обрано три проєкти:

• І місце – «Шкільні шафи» (автор Єрмола Катерина),
  • ІІ місце – «Зона відпочинку» (автор Слісаренко Олександра)
  • ІІІ місце – «Естет-туалет» (автор Вовк Єгор).

Переможців було нагороджено Дипломами та пам’ятними подарунками.