Вітаємо переможців!

У неділю, 1 жовтня, у Кам’янському завершився Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2007 та 2009 років народження.

На турнірі виступили 16 колективів із різних куточків нашої країни. Це спортсменки з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Миколаєва, Канева, Прилук, Царичанки та Магдалинівки.

Після трьох днів запеклої боротьби на ігровому майданчику відбулося офіційне закриття турніру, а також нагородження призерів змагань.

І місце посіла запорізька команда «Орбіта-Спортліцей», у складі якої наша учениця 9Б класу Джос Олександра разом із дівчатами впевнено провели ігри й заслужено вибороли почесне звання переможців.

«Кубок Прометея» не тільки став справжнім святом, що популяризує спорт і надихає до вищих досягнень, а й справжнім символом незламного духу українців.

Вітаємо Олександру Джос із перемогою!!! Бажаємо впевнено йти вперед, не зупинятися на досягнутому.