Вітаємо наших учнів з призовими місцями в міжнародному турнірі!

Вітаємо наших учнів з призовими місцями в міжнародному турнірі! Пишаємося нашими спортсменами!
В столиці Словаччини Братиславі 17 - 19.02 відбувся міжнародний турнір з карате "Grand Prix Slovakia-2023". Всього в цьому турнірі взяли участь 27 країн, 253 команди і 1831 учасник.
Збірна України посіла на турнірі перше командне місце (всього 94 медалі, з них - 26 золотих, 16 срібних, 52 бронзових).
Три медалі з них вибороли учні ЗСШ №40, а всього в турнірі взяли участь 6 наших учнів, всі вони спортсмени запорізького клубу "Concordia".
Тимур Костюков (8В клас) став чемпіоном в куміте серед кадетів, Олег Кінаш (він навчався в нашій школі 9 років) отримав срібло серед юніорів, Ксенія Євдокименко (7Б клас) виборола бронзу.
Ще троє учнів гімназії успішно виступили в цих змаганнях, але поки що вони повернулися без медалей. Це Кінаш Ярослав (8А клас), Колесник Макар(6Б клас), Костюкова Кіра (2В клас), - всі троє зайняли 5 місця в турнірі, їхні здобутки ще попереду.
Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм наснаги й подальших здобутків! Так тримати!!!