Вітаємо дипломанта Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023»

12 травня 2023 року було оголошено результати другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Початкова освіта», який проходив у дистанційному форматі з 1 по 12 травня 2023 року.

Нашу область представляла Олена ЧЕРКАСОВА, вчитель початкових класів Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови.

           У півфіналі змагалися представники з 25 регіонів України. У фінал потрапило 12 найкращих, серед них наша колега. Вона з гідністю пройшла конкурсні випробування з тестування, продемонструвала фахову компетентність, творчий підхід у проведенні майстер-класу, онлайн-уроку, методичному практикумі, виконанні практичних завдань у межах навчального предмета. Вчитель стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

           Поважаємо, цінуємо, пишаємося креативним, яскравим, харизматичним педагогом!

Щиро бажаємо Олені Миколаївні не зупинятися на досягнутому, нових професійних злетів, цікавих ідей та успіху на педагогічній ниві. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети у вихованні підростаючого покоління!

 

З повагою та любов’ю

адміністрація, педагогічний колектив ЗСШ № 40