VIII Міська виставка педагогічних технологій

29 березня 2018 року на базі ЗК «Елінт» пройшла VIII Міська виставка педагогічних технологій. Всі роботи учасників виставки відповідали одній загальній темі: «Освіта міста Запоріжжя: досвід інноваційних досягнень в контексті реалізації концепції Нової української школи».

Мета виставки: формування інноваційної культури освітян, демонстрація досягнень та перспектив подальшої модернізації і реформування міської освітньої системи на основі педагогіки партнерства.

Вчителі нашої школи також представили досвід своєї роботи у різних номінаціях:

Номінація «Нова українська школа: оновлення змісту викладання навчальних предметів»:

Секція «Українська та російська філологія»: вчителі української мови та літератури Постоленко Н.В., Голубова О.М.

Секція «Іноземні мови»: вчителі англійської мови Халамендик О.М., Деменко Н.М., Домбровська А.С., Степаненко-Пайпер Л.В.

Номінація «Нова українська школа: освіта майбутнього»:

Секція «Початкова освіта»: вчитель початкових класів Шевченко О.А.

29 березня в роботі виставки взяли участь вчителі нашої школи. Вони відвідали тематичні майстер-класи, коворкінги, інтерактиви.

Такі заходи сприяють постійному зростанню та розвитку професійної компетентності педагогічних працівників, впровадженню ефективних інноваційних підходів.

Коляда С. В., заступник директора з НВР