VІІ Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика»

Війна принесла багато горя не лише людям,  а й тваринам. Багато котів та собак були загублені, зраджені  або втратили господарів. Тому, щоб підтримати  беззахисних чотирилапих у притулках, наш заклад освіти взяв участь у благодійній акції, організованій  БФ «Щаслива лапа». Серед учасників освітнього процесу ЗСШ №40 було оголошено збір допомоги для  маленьких улюбленців (корм, крупа, іграшки).  І батьки, і діти, і вчителі відгукнулися на таку добру справу та взяли активну участь в акції. Все зібране було передано  до притулку тварин «Хвостики» в Хортицькому районі.

Добрі справи не лише виховують у дітей емпатію та альтруїзм, але й допоможуть покращити життя сотні тварин, які не мають господарів!

Дякуємо всім небайдужим!

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.