Вдячність учнів

Воєнні дії на території України стали справжнім викликом для всього українського суспільства. У нових умовах та реаліях змушена працювати і освітянська галузь.

І перш за все, звісно, страждають учні, які вимушено повинні були виїхати за кордон і навчатись в школах у різних країнах світу.

Але знання англійської мови, які учні отримали в нашій школі, допомогли їм успішно адаптуватись до навчання в закордонних школах. За ці знання, за високий професіоналізм та відданість своїй справі  багато учнів та їх батьків щиро вдячні вчителям англійської мови.

І це один з таких листів.

Подяка за навчання вчителю англійської мови Сокол В.В.

Я учениця 9-А класу, Кобріна Анастасія, хочу висловити велику подяку вчителю англійської мови Сокол Вікторії Валеріївні за її професіоналізм в роботі, за вимогливість та справедливість в оцінюванні навчальних досягнень учнів.

Я почала вивчати англійську мову, як і всі учні школи, з першого класу. Під час наших уроків Вікторія Валеріївна завжди підбирала цікавий матеріал, з моїми однокласниками ми постійно розігрували різні життєві ситуації, виконували різноманітні інтерактивні вправи, писали твори та здавали перекази текстів на оцінку. Я ніяк не могла зрозуміти, навіщо все це треба вчити напам’ять і як взагалі це знадобиться в моєму житті.

Але моє життя, як і більшості українців раптово змінилося з приходом війни. Зараз я живу з мамою в Ірландії в місті Лімерик. Навчаюся паралельно в українській та ірландській школах. І ось, нарешті, я зрозуміла, навіщо потрібно було все це вчити. Завдяки вивченим граматичним конструкціям та часам в англійській мові, я можу спілкуватися з однолітками та отримувати гарні результати в навчанні.