УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ: ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ПОДІЇ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Революція гідності – це політичні та суспільні зміни в Україні, викликані протестом громадян проти розгону мирної акції студентів та громадських активістів, що відбулися у 2013-2014 роках.

Десятки тисяч патріотів вийшли на головну площу України – Майдан Незалежності у Києві з благородною метою – побудувати процвітаюче європейське майбутнє для своєї держави.

За весь час протистояння Майдан Незалежності став серцем і душею України. Ні кулі снайперів, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти учасників Революції Гідності. Вони заплатили за свої переконання  найвищу ціну – життя, стали прикладом мужності і героїзму в ім’я кращого майбутнього України. Їх назвали Героями Небесної Сотні.

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.

18-21 лютого учні, вчителі, батьки ЗСШ № 40 провели в офлайн та онлайн режимах різноманітні заходи та вшанували пам’ять тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії України:

• «хвилинки пам’яті»;
  • написання авторський віршів, присвячених подіям Революції Гідності на тему «Народжені гідними зі свободою в серці»;
  • спортивні змагання серед учнів 1-4-х класів, присвячені Дню Гідності та Свободи» під гаслом «Вільні творити майбутнє»;
  • виставка малюнків для учнів 1-4-х класів «Я славлю тебе, моя країна!»;
  • круглий стіл «Герої Революції гідності» для учнів 10-11-х класів;
  • написання пошукової роботи та наукового проєкту «Роль жінок Запоріжжя і гендерної політики у врегулюванні збройного конфлікту на сході Україні 2014 – по сьогодення»;
  • перегляд та обговорення фото-, аудіо- та відеоматеріалів Національного музею Революції гідності та Українського інституту національної пам’яті.

Будуючи нову Україну, ми не забудемо імена Героїв. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв майбутнє Української Держави!

СЛАВА УКРАЇНІ!