Тиждень дорожнього руху

З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи, в ЗСШ №40 з 17 по 21 травня 2021 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Основними задачами проведення Тижня безпеки дорожнього руху є:

•  формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища;
  •  розробка система профілактики дорожньо-транспортного травматизму;
  • вивчення правил дорожнього руху, які розглядаються як складова частина виховання загальної культури підлітка.

Рішення задач Тижня безпеки дорожнього руху здійснювалось через такі форми роботи:

• Єдиний Національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» -(класними керівниками 1 – 11 –х класів);
  • виховні заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів;
  • розробка інформаційних буклетів «Правила дорожнього руху»;
  • перегляд та удосконалення схем – маршрутів оптимального безпечного пересування учнів по мікрорайону школи;
  • майстер-класи з надання домедичної допомоги, допомоги постраждалим в наслідок ДТП;
  • оновлення куточків безпеки;
  • проведення з учнями позапланових бесід з питань безпечного поводження на вулицях і дорогах.

Всі заходи були проведені відповідно до плану, на високому рівні і послужили основою для подальшої мотивації здобувачів освіти з вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Різноманітність форм дозволило учням проявити свою активність і творчість. Кожна освітня діяльність містила цікавий пізнавальний матеріал.

Інженер з ОП К.А. Курило