«True love is forever»

ЗСШ № 40 – це заклад з поглибленим вивченням англійської мови. Знання іноземної мови допомагає налагоджувати цікаві знайомства, долати бар’єри спілкування для продуктивної комунікації в іншомовних колах. Отже наші учні – активні учасники різних міжнародних, всеукраїнських, міських та районних конкурсів та заходів, які проводяться англійською, німецькою або французькою мовами.

Традиційно в Хортицькому районі проходить Інтелектуально-методичний марафон з різних предметів. Не є винятком і Марафон з англійської мови.

Цього року темою Марафону обрали тему любові «True love is forever». А яка любов може бути дорожчою за материнську?!

Материнська любов… Саме завдяки їй існує Людство, бо немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Мати оберігає дитину від невірного кроку, від непроханого лиха та напасті .Вона ніколи не вимагає ніяких жертв, а сама жертвує всім – навіть життям.

Тимчасова творча група, до якої увійшли вчителі англійської мови Деменко Н.М., Халамендик О.М., яка також є керіником циркової студії "Торнадо",  учениці нашої школи Сергатова Марія, 9-Б клас, Марусіна Дар’я, 6-В клас, Лаур Даніела, 11-Б клас та вихованка циркової студії "Торнадо", за участі відео режисера та монтажера  Євсєєвої Л.Є., створили відеоролик «There is nothing in the world like a mother’s love», який і було представлено на Марафоні.

Продивляючись ролик ще раз хочеться підкреслити, що учні та вчителі нашої рідної школи творчі, завзяті, енергійні.

Дякуємо нашим учасницям і вчителям Деменко Н.М.,  Халамендик О.М., Євсєєвій Л.Є. за творчий підхід.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.