Тренінг з тайм менеджменту

Як встигнути зняти нове відео в Тік-Ток, зустрітися з друзями та й домашнє завдання робити не вночі? Тренінг про те, хто краде наш час, та як відвоювати його назад, провели вчителі для учнів школи №40. Порадили складати графік справ, адже так розподілити час буде набагато легше.

Утім, не лише гаджети крадуть час. Головний ворог продуктивності – прокрастинація. Побороти це радять за допомогою формули «Делегувати-виконувати-відмовлятися». Тобто розподіляти справи на важливі й другорядні, термінові й ті, які можуть зачекати. Такі прості істини будуть зрозумілі не лише підліткам, а навіть малечі, переконані педагоги.

А от для десятикласників такі уроки взагалі маст-хев. Ці знання та навички допоможуть школярам впоратися і з навчанням, і з власними захопленнями. А надалі стануть у пригоді при підготовці до іспитів та подальшому кар’єрному зростанні.

Тож вчителі радять не витрачати часу безцільно. І використовувати ці принципи, аби виграти перегони з дедлайнами.