Тренажер з психології – твій помічник у важку хвилину

17 жовтня інспектори СЮП ЗРУП по Хортицькому району завітали до закладу освіти з метою ознайомлення учасників освітнього процесу з тренажером з психології розробленим благодійним фондом   HappyMind за підтримки компаній SATELIT.ua та BESTTEST.com.ua. 

HappyMind  - спеціальний онлайн-тренажер для самостійного покращення психологічного здоров’я для військових ЗСУ та мирного населення, яке постраждало від військової агресії росії.       

Прості та при цьому максимально ефективні вправи дозволяють значно знизити рівень депресії, стресів, тривожності, вигоряння, нав’язливі думки, порушення сну.

Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) є більш ефективною методикою у порівнянні з психотропними препаратами та іншими традиційними методами психотерапії та об’єднує різні інструменти з інших ефективних методик, таких як медитація, правильне дихання, правильний графік сну, фізичні вправи, mindfulness та інші.

КПТ є однією з небагатьох методик, що дозволяють поліпшувати свій психологічний стан самостійно. Також дана методика є найбільш швидкодіючою. Наприклад, тривожність внаслідок депресії можливо знизити протягом 10 сеансів КПТ.  http://happymind.help/teen/

Психологічна служба