ТАЛАНТ НЕ МАЄ МЕЖ

Більшості дітей і дорослих дуже подобається цирк. Це чудове місце для веселого проведення дозвілля. Цирк – це прекрасне мистецтво. Ти приходиш і дивишся живу справжню виставу. Що саме захоплює? А захоплює саме те, що на манежі можна творити дива, які не можливо побачити більше ніде.

З одного боку форганга1 – свято, захоплені очі глядачів, успіх, оплески, з іншого – щоденна, важка буденна праця артистів, яка вимагає від них цілеспрямованості, наполегливості, сили волі та сміливості!

Саме такими рисами наділені й учениці нашої школи, вихованки зразкової циркової студії «Торнадо» Даніела Лаур, Вероніка Зливко та Вікторія Глушко (керівник: вчитель англійської мови ЗСШ №40 Халамендик О.М.) Дівчата, завдяки своєму таланту та постійним тренуванням, пройшли відбір та взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра 2021», який відбувся на манежі державного цирку міста Дніпро.

Вони змогли викликати захоплення глядачів та членів журі своїми прекрасними номерами, а нам дали привід пишатися нашими ученицями!

1форганга  –  нім. Vorhang - завіса. Завіса, що відділяє манеж від закулисної частини приміщення.

Заступник директора ЗСШ № 40 Оксана КУЛІНІЧ