Свято спорту, здоров’я та краси!

За традицією у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Мета свята – популяризація активного, здорового дозвілля та фізкультури серед громадян, залучення молодого покоління до спорту.

У цьому році Свято Спорту в Хортицькому районі проходило на базі ЗЗСО № 92. Команду нашої школи представляли учні 8-9-х класів, які прийняли участь у змаганнях «Cool Games».

Також на свято були запрошені учні шкіл району, які вже досягли вагомих результатів у спорті на  загальнодержавному та міжнародному рівні. Всіх присутніх вразили числені нагороди та титули тендітної, гарної дівчини – учениці 10-А класу ЗСШ № 40 Аліни Комлик.

Вітаємо всіх спортсменів нашої школи, також усіх учнів, педагогів, батьків, які вважають фізкультуру та спорт важливою частиною свого життя.

Бажаємо, щоб спорт та фізкультура допомагали вам бути здоровими та веселими, активними та сміливими, кмітливими та впевненими в собі!

Вчитель фізичної культури ЗСШ № 40  Інна Брильова