Створення умов профілактики насильства в освітньому середовищі школи

13.12.2021 в ЗСШ № 40 відбулася позачергова нарада працівників закладу освіти щодо створення умов профілактики будь-яких форм насильства в освітньому середовищі.

У нараді взяла участь інспектор СЮП ВП ЗРУП ГУНП в Запорізькій області молодший лейтенант поліції Ольга Федчак. У своєму виступі вона зупинилася на відповідальності сторін булінгу.

Практичний психолог школи Наталія Вінник під час виступу нагадала присутнім про ознаки булінгу, акцентувала увагу на питанні виходу з конфліктних ситуацій.

Заступник директора з виховної роботи Оксана Кулініч ще раз звернула увагу працівників школи на важливість своєчасного реагування на виникнення конфліктів, дотримання алгоритму дій у разі випадків насильства, булінгу під час освітнього процесу та на перервах, вжиття відповідних заходів виховного впливу.

Соціальний педагог закладу освіти Олена Сидоренко окреслила перелік контактів відповідальних осіб, організацій та установ, служб підтримки постраждалих, до яких слід звернутися з приводу насильства та булінгу в учнівському середовищі.

Підбиваючи підсумки наради, директорка ЗСШ № 40 Ірина Пискунова зазначила, що будь-яке насильство недопустимо в освітньому середовищі, а виховання учнів на принципах взаємоповаги та толерантності є найголовнішою задачею українського суспільства, що можливо при тісній взаємодії всіх учасників освітнього процесу: працівників школи, здобувачів освіти та їхніх батьків.

Заступник директора  школи з ВР

Оксана КУЛІНІЧ