Спорт заради розвитку – «Весела фізкультура»

14 листопала 2023 року наш заклад освіти вчергове став учасником фестивалю «Назустріч успіху», який цього разу проходив у м. Миколаїв.

Фестивалі «Назустріч Успіху» проводяться по всім областям України відповідно до програми Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» з метою популяризації здорового способу життя, допомоги в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

Вчитель фізичної культури Назаренко Юлія Олександрівна разом з учнями 6-Б класу доєдналися до онлайн-трансляції Всеукраїнської руханки «Весела фізкультура» та практичних вправ щодо надання психосоціальної підтримки та психологічної допомоги.

Разом ми Єдина Україна!

Вчитель фізичної культури Назаренко Ю. О.