Спорт заради розвитку – «Весела фізкультура»

Сьогодні 07 листопала 2023 року наш заклад освіти знову став учасником фестивалю «Назустріч успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку», що проходив у   м. Знам'янка Кіровоградської області. Фестиваль проводився з метою популяризації здорового способу життя, а основною метою Проєкту є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

До онлайн-трансляції Всеукраїнської руханки «Весела фізкультура»,  доєдналися сьогодні 930 закладів освіти та 51 084 учня зі всієї України, що є рекордом для фестивалю «Назустріч успіху».

Вчителі фізичної культури Назаренко Юлія Олександрівна разом з учнями 7-Б класу і 6-В класу разом з класним керівником та Ющенко Інна Петрівна разом з учнями 5-Б класу доєдналися до онлайн-трансляції Всеукраїнської руханки «Весела фізкультура» та практичних вправ для покращення ментального здоров’я.

Разом ми Єдина Україна!

Вчитель фізичної культури Назаренко Ю. О.