Складний і відповідальний етап життя першокласників

Початок навчання дитини в 1-му класі – складний і відповідальний етап у її житті. Адже відбувається дуже багато змін – це  нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки.

Адаптаційний період першокласників триває від півроку до року. Залежно від різних чинників рівень адаптації дітей до нових умов може бути різним: високим, середнім чи низьким.

В цьому навчальному році в нашій школі навчається три класи першокласників: 1-А – вчитель Шевченко О.А., 1-Б – вчитель Овлах В.М., 1-В – вчитель Гостіщева Ю.О. На жаль, в умовах сьогодення, першокласники навчаються в дистанційному форматі, що ускладнює процес адаптації дітей. Це діти, які не бачили школи! Перед вчителями постали виклики, як правильно та результативно  організувати навчання учнів.

У лютому 2024 року відбувся черговий консиліум щодо адаптації першокласників. Під час зустрічі вчителі продемонстрували, як їм вдалося залучити першокласників (які не відвідують будівлю школи) до навчання.

Досвідчені вчителі поділилися досвідом вмілого використання форм, прийомів та методів дистанційної освіти. Проілюстрували вдале застосування різноманітних освітніх технологій, застосовуючи сучасні раціональні та комфортні платформи дистанційного навчання.

За підсумками консиліуму всі першокласники адаптувалися до навчання в умовах дистанційної освіти на високому та середньому рівні.