«Школа успішного лідера»

Бути лідером учнівського самоврядування – це можливість досягти успіху у майбутньому. Адже лідери є рушійною силою в суспільному житті, в політиці, в бізнесі.

Психологи зазначають, що лідерство тією чи іншою мірою притаманне кожному. Просто треба його відшукати і розвинути. І щоб стати лідером, потрібно виховувати себе відповідно.

Протягом року президент нашої школи, Арзуманян Артур, брав активну участь у районному проєкті «Школа успішного лідера». Впродовж 12 занять, лідери учнівського самоврядування шкіл Хортицького району розбирали найважливіші аспекти лідерських якостей.

Формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок у середовище ровесників, що забезпечує більшу результативність виховної роботи в школі.

Протягом тренінгів та семінарів учасники отримали можливість вдосконалити:

• ораторське мистецтво;
  • особливості поведінки лідера;
  • лідерські навички - відстоювати свою позицію;
  • майстерність планування;

організаторські уміння - вміння оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.

По закінченню навчання кожен учасник отримав сертифікат. Бажаємо президенту учнівської ради ЗСШ №40, Артуру Арзуманяну, досягти поставлених цілей і бути справжнім лідером.

Кубіцька О.Ю. Педагог-організатор