Щиро вітаємо з Днем знань та початком нового 2023/2024 навчального року!

1 вересня — День знань та старту нового навчального року. Таким наше Запоріжжя зустрічає його вже другий рік поспіль. І знову у форматі онлайн.

На жаль, війна вносить зміни у налагоджений освітній процес, ламає наші плани та задуми… Але не дивлячись ні на що, сьогодні відбулась така довгоочікувана зустріч вчителів з учнями. Перша зустріч пройшла в дистанційному форматі і була присвячена гідному вшанування бойового подвигу, звитяги, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу.

Щиро вітаємо з Днем знань та початком нового 2023/2024 навчального року!

Дорогі діти! Нехай цей рік почнеться вдало і минає успішно, нехай кожен день знаменується хоч і маленькою, але перемогою, нехай здобуті знання і навички відкривають перед вами нові двері до мрій, інтересів і рекордів!

Шановні батьки! Хочемо побажати вам великого запасу терпіння і розуміння. Нехай діти радують вас кожен день своїми новими успіхами і досягненнями. Нехай буде легким  та цікавим шлях знань наших дітей, нехай будуть захоплюючими нові відкриття. Удачі вам і успіхів у новому навчальному році.

Колеги, хочемо вам побажати увійти в новий навчальний рік з новими силами та креативними ідеями, гарним настроєм і добрим здоров’ям, великим прагненням до спільного успіху і моральною стійкістю.

Бажаємо усім міцного здоров’я, мирного неба, сил, енергії, успіхів у навчанні та в підкоренні нових вершин!

Все буде Україна!

Разом до Перемоги!