РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Українці ніколи не стояли осторонь чужої біди! А з початком повномасштабного вторгнення Росії на нашу незалежну державу український народ об’єднався заради оборони та допомоги нашим воїнам-захисникам!

Учні та їх батьки, а також вчителі небайдужі до потреб воїнів та беруть активну участь в акціях.

З приходом осінньо-зимового періоду ситуація на фронті ускладнюється складними погодними умовами. Тож учні 5-Б класу разом з класним керівником та батьками взяли участь в акції «Окопна свічка» та відправили хлопцям на передову свічки, які допоможуть нашим Героям освітити укриття, підсушити одяг, зігрітися та приготувати їжу.

Також ми дізналися від волонтерів-медиків, що на фронті бракує турнікетів для зупинки крові. Було організовану наступну акцію, в результаті якої було придбано та відправлено на передову турнікети.

Неодноразово вчителі школи відправляли для воїнів одяг, продукти, засоби першої необхідності,  військові аптечки, набори «Сухий душ», ліки, устілки для взуття.

Заступник директора з НВР Світлана КОЛЯДА